Petra Harazímová

Petra Harazímová

lektorka a konzultantka

Již v roce 1998 jsem se při studiu VŠ začala věnovat podnikání, v roce 1999 jsem si pořídila můj první živnostenský list. Podnikám již více jak 15 let. Více jak deset let jsem pracovala pro jednu společnost (MPSS). Pracovala jsem zde jako zaměstnanec i formou mandátní smlouvy. Za tu dobu jsem měla možnost potkat spoustu báječných lidí, od kterých jsem se mnohé naučila a posunula sama sebe i své myšlení.

Měla jsem možnost pracovat na několika různých pracovních pozicích, v oblasti marketingu a prodeje. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem několik posledních let pracovala na pozici regionální ředitelky. Díky svým pracovním aktivitám jsem měla možnost potkat se s mnoha zajímavými lidmi z oborů financí, bankovnictví, vzdělávání, pojišťovnictví, realit, personalistiky a cestovního ruchu.

V jednotlivých týmech jsem měla mnoho inspirujících a báječných osob. Bylo to období, kdy jsem žila a hlavně pracovala naplno. Moje práce mě zcela pohltila, naplňovala a velmi mě bavila. Zároveň mi přinášela mnoho energie. Ovšem je pravdou, že jsem pracovala vždy naplno, byla jsem totální workoholik. Chtěla jsem sama sobě i svému okolí ukázat, že jsem dobrá, že to vše zvládnu, že budu nejlepší